» » Praca od zaraz dla 5 mężczyzn

  Praca od zaraz dla 5 mężczyzn

17-04-2012, 13:27 Odsłon: 791 Komentarze: 0 Promuj

The Perfect Match poszukuje dla swojego klienta 5 mężczyzn do pracy w Holandii. Są to prace produkcyjne, jak np. pakowanie, sortowanie na linii produkcyjnej, zbiory. PRACA OD ZARAZ! OBOWIĄZEK DOTARCIA DO HELMOND (HOLANDIA) DO DNIA 15.04.2012!. Wymagania:
-komunikatywna znajomość j.angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego
-prawo jazdy kat.B

Pracodawca gwarantuje:
-zakwaterowanie
-ubezpieczenie
-transport na terenie Holandii


APLIKACJE PRZYJMUJEMY DROGĄ ELEKTRONICZNĄ!

W treść CV prosimy o wpisanie zgody na przetwarzanie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883)."
Pensja: 5, 25 EUR/h netto


Osoby zainteresowane i spełniające wymagania prosimy o składanie CV i SKANU DOWODU OSOBISTEGO (potrzebnego do sporządzenia umowy) z dopiskiem PRODUKCJA na adres: info@theperfectmatch.pl

Tagi:  Praca, zaraz, mężczyzn

Skoro tutaj jesteś to zapewne szukasz nowej pracy i interesują Cię dobre oferty pracy za granicą
Aktualnie znajdujesz się w kategorii "Praca Holandia" i czytasz ofertę pracy pod tytułem Praca od zaraz dla 5 mężczyzn. Wszystkie oferty pracy za granicą znajdziesz na dajeprace.pl zupełnie za darmo. Posiadamy codziennie nowe ogłoszenia pracy z całej Europy. Praca dla Par jak i praca sezonowa za granicą są dla nas priorytetem. Ogłoszenie zostało oznaczone następującymi tagami : Praca, zaraz, mężczyzn.

Ogłoszenia na witrynie www.dajeprace.pl nie są weryfikowane pod względem rzetelności. Prosimy uważać na osoby które pobierają jakiekolwiek opłaty /najczęściej drobne sumy 15 - 35 zł/ np. za transport, tłumaczenia dokumentów, kontrakty, itp. Domaganie się takiej opłaty najprawdopodobniej świadczy o próbie oszustwa!
Dodawanie komentarzy
Twoje imie i nazwisko:
E-Mail:
Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler
Pytanie: Ile to jest 5+3= Odpowiedz:*