» » Zbiór truskawek

  Zbiór truskawek

13-04-2012, 08:26 Odsłon: 766 Komentarze: 0 Promuj

Zbiór truskawek w Holandii, okolice Bredy, w okresie od 18 maja do początku września. Praca na otwartym polu, nie lekka, w systemie akordowym, na otwartym polu, na umowę o pracę. Preferowane osoby zmotywowane, odpowiedzialne, w dobrej kondycji, nie nadużywające alkoholu.

Z wybranymi osobami skontaktuję się do 30 kwietnia (proszę o przesłanie CV, krótkiej informacji o sobie i doświadczeniu) drogą mailową gdzie podam szczegóły oferty. Nie pobieram żadnych opłat, znajomość języka nie jest wymagana.

aniagruszka@wp.pl

Tagi:  Zbiór, truskawek

Skoro tutaj jesteś to zapewne szukasz nowej pracy i interesują Cię dobre oferty pracy za granicą
Aktualnie znajdujesz się w kategorii "Praca Holandia" i czytasz ofertę pracy pod tytułem Zbiór truskawek. Wszystkie oferty pracy za granicą znajdziesz na dajeprace.pl zupełnie za darmo. Posiadamy codziennie nowe ogłoszenia pracy z całej Europy. Praca dla Par jak i praca sezonowa za granicą są dla nas priorytetem. Ogłoszenie zostało oznaczone następującymi tagami : Zbiór, truskawek.

Ogłoszenia na witrynie www.dajeprace.pl nie są weryfikowane pod względem rzetelności. Prosimy uważać na osoby które pobierają jakiekolwiek opłaty /najczęściej drobne sumy 15 - 35 zł/ np. za transport, tłumaczenia dokumentów, kontrakty, itp. Domaganie się takiej opłaty najprawdopodobniej świadczy o próbie oszustwa!
Dodawanie komentarzy
Twoje imie i nazwisko:
E-Mail:
Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler
Pytanie: Ile to jest 5+3= Odpowiedz:*