» » Opieka koło Gottingen

  Opieka koło Gottingen

10-04-2012, 12:05 Odsłon: 923 Komentarze: 0 Promuj

POSZUKUJEMY PAN POSIADAJACYCH DZIALALNOSC GOSPODARCZA W POLSCE; DO PRACY W OPIECE PRZY OSOBACH STARSZYCH W REJONIE NIEMIEC POLNOCNYCH. W chwili obecnej od 20.04.2012 potrzebujemy opiekunki do Dransfeld (20 km od Gottingen) do 92 letniej pani (wzrost: 160 cm, waga: 67 Kg). Osoba ta cierpi na demencje i ma problemy ze sluchem. Porusza sie o wlasnych silach. Podopiczna mieszka w domu z rodzina (sympatyczne osoby, maja osobne mieszkanie). Do obowiazkow opiekunki nalezy: sprzatanie, gotowanie, zakupy. Caly poniedzialek wolny.

Oferujemy:
- legalna prace na umowe zlecenie z polskim zleceniodawca
- miesieczne wynagrodzenie od 5.200 zl
- zwrot kosztow dojazdu
- wymiany ze zmienniczka co 2-3 miesiace
- opieke polskojezycznego koordynatora

Wymagania:
- dzialalnosc gospodarcza w Polsce
- dobra znajomosc j. niemieckiego
- doswiadczenie w opiece

Pensja: 5.200 zł


Telefoniczny kontakt od poniedzialku do piatku w godz. 9:00 - 14:00:
Family Service
Ohmer Feld
D-31633 Leese
Tel: 0049 5761- 9211 44
lub
E-mail: ewelina.tegtmeier@rwg-leese.de
W razie kontaktu mailowego prosze o podanie numeru telefonu kontaktowego

Skoro tutaj jesteś to zapewne szukasz nowej pracy i interesują Cię dobre oferty pracy za granicą
Aktualnie znajdujesz się w kategorii "Praca Niemcy" i czytasz ofertę pracy pod tytułem Opieka koło Gottingen. Wszystkie oferty pracy za granicą znajdziesz na dajeprace.pl zupełnie za darmo. Posiadamy codziennie nowe ogłoszenia pracy z całej Europy. Praca dla Par jak i praca sezonowa za granicą są dla nas priorytetem. Ogłoszenie zostało oznaczone następującymi tagami : .

Ogłoszenia na witrynie www.dajeprace.pl nie są weryfikowane pod względem rzetelności. Prosimy uważać na osoby które pobierają jakiekolwiek opłaty /najczęściej drobne sumy 15 - 35 zł/ np. za transport, tłumaczenia dokumentów, kontrakty, itp. Domaganie się takiej opłaty najprawdopodobniej świadczy o próbie oszustwa!
Dodawanie komentarzy
Twoje imie i nazwisko:
E-Mail:
Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler
Pytanie: Ile to jest 5+3= Odpowiedz:*