» » SZWACZ/TAPICER - PRACA OD ZARAZ

  SZWACZ/TAPICER - PRACA OD ZARAZ

11-02-2012, 08:39 Odsłon: 809 Komentarze: 0 Promuj

Oferta pracy w Niemczech. Firma Home and Care dla jednego ze swoich klientów poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku SZWACZ/TAPICER Wymagania:
- doświadczenie w pracy na w/w stanowisku- gotowość do podjęcia pracy od zaraz- mile widziana znajomość maszyny Durkopp Adler- mile widziana znajomość j. niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy:

- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
- atrakcyjne wynagrodzenie
- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
- pełne świadczenia socjalne


Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres hac@homeandcare.eu
z dopiskiem SZWACZ/TAPICER

Skoro tutaj jesteś to zapewne szukasz nowej pracy i interesują Cię dobre oferty pracy za granicą
Aktualnie znajdujesz się w kategorii "Praca Niemcy" i czytasz ofertę pracy pod tytułem SZWACZ/TAPICER - PRACA OD ZARAZ. Wszystkie oferty pracy za granicą znajdziesz na dajeprace.pl zupełnie za darmo. Posiadamy codziennie nowe ogłoszenia pracy z całej Europy. Praca dla Par jak i praca sezonowa za granicą są dla nas priorytetem. Ogłoszenie zostało oznaczone następującymi tagami : .

Ogłoszenia na witrynie www.dajeprace.pl nie są weryfikowane pod względem rzetelności. Prosimy uważać na osoby które pobierają jakiekolwiek opłaty /najczęściej drobne sumy 15 - 35 zł/ np. za transport, tłumaczenia dokumentów, kontrakty, itp. Domaganie się takiej opłaty najprawdopodobniej świadczy o próbie oszustwa!
Dodawanie komentarzy
Twoje imie i nazwisko:
E-Mail:
Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler
Pytanie: Ile to jest 5+3= Odpowiedz:*