» » Operator sprzętu budownictwa podziemnego (palownicy) - Niemcy

  Operator sprzętu budownictwa podziemnego (palownicy) - Niemcy

1-03-2014, 08:07 Odsłon: 526 Komentarze: 0 Promuj

- praca jako operator sprzętu do palowania tj. Hitachi, Fundex lub Liebher

- montaż oraz demontaż maszyn do drążenia otworów w gruncie i formowania w nim pali (praca również na wysokości do 30 m)

- obsługa oraz przegląd techniczny sprzętu do palowania

- uzgadnianie dostaw betonu

- protokołowanie

Wymagania

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

- prawo jazdy kat. B

- doświadczenie jako operator sprzętu budowlanego tj. Hitachi, Fundex lub Liebher

- doświadczenie w pracy przy palowaniu

- gotowość do częstych wyjazdów na budowy

- umiejętność pracy w zespole, rozwagaOferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie

- umowa o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą

- niemieckie świadczenia socjalne oraz składki rentowe

- zakwaterowanie lub pomoc w jego znalezieniu

- opieka polskiego konsultanta

- możliwość podjęcia pracy od zarazInformacje dodatkowe

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 664 117 908 lub przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres bau@holbern.pl wpisując w tytule GS/OS/01/2014Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Holbern Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)*Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę. Od kandydatów nie pobieramy prowizji.Więcej ofert pracy na www.holbern.de

Skoro tutaj jesteś to zapewne szukasz nowej pracy i interesują Cię dobre oferty pracy za granicą
Aktualnie znajdujesz się w kategorii "Praca Niemcy" i czytasz ofertę pracy pod tytułem Operator sprzętu budownictwa podziemnego (palownicy) - Niemcy. Wszystkie oferty pracy za granicą znajdziesz na dajeprace.pl zupełnie za darmo. Posiadamy codziennie nowe ogłoszenia pracy z całej Europy. Praca dla Par jak i praca sezonowa za granicą są dla nas priorytetem. Ogłoszenie zostało oznaczone następującymi tagami : sprzętu Niemcy wysokości formowania.

Ogłoszenia na witrynie www.dajeprace.pl nie są weryfikowane pod względem rzetelności. Prosimy uważać na osoby które pobierają jakiekolwiek opłaty /najczęściej drobne sumy 15 - 35 zł/ np. za transport, tłumaczenia dokumentów, kontrakty, itp. Domaganie się takiej opłaty najprawdopodobniej świadczy o próbie oszustwa!
Dodawanie komentarzy
Twoje imie i nazwisko:
E-Mail:
Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler
Pytanie: Ile to jest 5+3= Odpowiedz:*