» » Kierowca CE, niemiecka umowa o pracę, zarobki wysokości 2100 euro brutto + diety

  Kierowca CE, niemiecka umowa o pracę, zarobki wysokości 2100 euro brutto + diety

31-05-2013, 13:18 Odsłon: 586 Komentarze: 0 Promuj

Niemiecka firma transportowa z okolic Stuttgartu poszukuje doświadczonych kierowców CE z dobrą znajomością j. niemieckiego.
Opis stanowiska:
- transport międzynarodowy
- zestawy z naczepami, ewentualnie zwykłe przyczepy na obrotnicy
- Mercedes Actros
- możliwy system pracy 3/1 lub 4/1 (kierowca dogaduje zjazdy bezpośrednio z dyspozytorem)
Wymagania:
- dobra znajomość j. niemieckiego
- prawo jazdy CE, aktualna karta kierowcy, podstawowy kurs ADR
Pracodawca oferuje:
- niemiecką umowę o pracę
- podstawę w wysokości 2100 euro brutto + diety
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres praca@holbern.pl wpisując w tytule KN/W/06/2013, lub kontakt telefoniczny 604 242 084

Skoro tutaj jesteś to zapewne szukasz nowej pracy i interesują Cię dobre oferty pracy za granicą
Aktualnie znajdujesz się w kategorii "Praca Niemcy" i czytasz ofertę pracy pod tytułem Kierowca CE, niemiecka umowa o pracę, zarobki wysokości 2100 euro brutto + diety. Wszystkie oferty pracy za granicą znajdziesz na dajeprace.pl zupełnie za darmo. Posiadamy codziennie nowe ogłoszenia pracy z całej Europy. Praca dla Par jak i praca sezonowa za granicą są dla nas priorytetem. Ogłoszenie zostało oznaczone następującymi tagami : Kierowca, niemiecka, umowa, pracę, zarobki, wysokości, 2100, euro, brutto, diety.

Ogłoszenia na witrynie www.dajeprace.pl nie są weryfikowane pod względem rzetelności. Prosimy uważać na osoby które pobierają jakiekolwiek opłaty /najczęściej drobne sumy 15 - 35 zł/ np. za transport, tłumaczenia dokumentów, kontrakty, itp. Domaganie się takiej opłaty najprawdopodobniej świadczy o próbie oszustwa!
Dodawanie komentarzy
Twoje imie i nazwisko:
Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler
Pytanie: Ile to jest 5+3= Odpowiedz:*