» » OPIEKUNKA OSÓB STARSZYCH - UMOWA O PRACĘ

  OPIEKUNKA OSÓB STARSZYCH - UMOWA O PRACĘ

12-07-2012, 17:04 Odsłon: 614 Komentarze: 0 Promuj

Oferta pracy w Niemczech Home and Care Sp.j. to prężnie rozwijająca się firma wysyłająca opiekunki/opiekunów do pracy w Niemczech. Posiadamy codziennie nowe oferty legalnej pracy stałej, a także gwarantujemy krótkoterminowe wyjazdy na zastępstwa. Wymagania: - znajomość j. niemieckiego w stopniu minimum komunikatywnym - doświadczenie w pracy opiekunki - gotowość do podjęcia pracy "od zaraz" - odpowiedzialność Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie - stałą legalną pracę w oparciu o umowę o pracę - pełne świadczenia socjalne - dojazd, zakwaterowanie oraz wyżywienie na miejscu gwarantowane przez pracodawcę Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres hachomeandcare.eu z dopiskiem "OPIEKUNKA/OPIEKUN".

Skoro tutaj jesteś to zapewne szukasz nowej pracy i interesują Cię dobre oferty pracy za granicą
Aktualnie znajdujesz się w kategorii "Praca Niemcy" i czytasz ofertę pracy pod tytułem OPIEKUNKA OSÓB STARSZYCH - UMOWA O PRACĘ. Wszystkie oferty pracy za granicą znajdziesz na dajeprace.pl zupełnie za darmo. Posiadamy codziennie nowe ogłoszenia pracy z całej Europy. Praca dla Par jak i praca sezonowa za granicą są dla nas priorytetem. Ogłoszenie zostało oznaczone następującymi tagami : OPIEKUNKA, OSÓB, STARSZYCH, UMOWA, PRACĘ.

Ogłoszenia na witrynie www.dajeprace.pl nie są weryfikowane pod względem rzetelności. Prosimy uważać na osoby które pobierają jakiekolwiek opłaty /najczęściej drobne sumy 15 - 35 zł/ np. za transport, tłumaczenia dokumentów, kontrakty, itp. Domaganie się takiej opłaty najprawdopodobniej świadczy o próbie oszustwa!
Dodawanie komentarzy
Twoje imie i nazwisko:
E-Mail:
Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler
Pytanie: Ile to jest 5+3= Odpowiedz:*